imbracare volan in piele
  • stie cineva o persoana ce se ocupa de imbracat volan in piele dar din zona iasului?
  • MAI ANDREI CRED CA NU AI PE CE DA BANII
    PARCA AI FI COPIL DE 5 ANI
    AUZI SA IMBRACI VOLANU IN PIELE sa cheltuiesti aiurea banii
  • Daca e facut bine merita toti bani.Am avut la Audi si era belea.
  • http://www.tapiterieiasi.ro/
    nu stiu daca fac si volane , dar cred ca ar fi o provocare cererea ta .
  • da fac si volane
  • ok oricum am imbracat volanul si la fosta masina octavia care e decedata acum..si sincer mi-a placut era o piele de vitel de foarte buna calitate si cusatura impecabila. dar tipul e din botosani iar acum sa fac drumul pina acolo cu benzina platita nu prea renteaza..
    atunci am dat 80 roni si a fost gata in 20 mi. am poze in galerie, costa 160 roni sa imbrace si spitele
  • andrei 70- mai ai ceva date de contact de la tipul din botosani . Merci .
  • nu mai am numarul il aveam in fostul telefon si nu l-am mai salvat am crezut ca alt volan nu mai imbrac in piele..da uite se mai intimpla sa pierzi sau sa schimbi masina..
  • am sunat la adresa aia trimisa din iasi, cer un pret enorm auzi 250 roni pentru imbracat in piele volanul!de parca il poleiesc cu aur! eu acum 3 ani am dat 80 roni!!!!!
  • hahahah eu am sunat sa intreb cat costa de facut tot interiorul la skoda + fete portiera +volan = incepand de la 900 euro ... nu am curajul sa interb unde se opreste :))
  • eu am imbracat volanul anul trecut, prin toamna, la un tip din Craiova...e cunoscut pe forumuri si pe net..si am dat 200ron...daca mai pui si transportul dus-intors, ajungi la 250, la fel cat ti-au cerut cei din Iasi...deci nu mi se pare prea mult. Inainte de a apela la el, am mai gasit vre-o 2, 3 oferte de prin Buc sau BT, dar erau mai scumpe: 300ron si chiar 100euro !!!
    intr-adevar e cam mare pretul pt 1 ora de manopera.... dar cam astea sunt preturile pt imbracat un volan...
  • Ahaha eu am gasit in bucuresti numai la 100 de euro...
  • In Timisoara este un baiat care imbraca volane in piele cu180 ron daca a mai avut piele pe el si 200 ron daca nu
  • sa mor eu ,parca ati avea 18 ani si v-a luat tata masina si nu stiti ce sa-i mai faceti sa o impopotonati
    auzi imbracat tot interioru in piele la o masina de6-7 mii de la 900 de euro?
    bai fratilor deci pe bune nu aveti ce face cu banii?trebuie sa fii tampit sa tapitezi toata masina de fite
    chiar si volanul imbracat se vede naspa daca ai tapiterie din textila
    mai terminativa cu tampeniile astea ca e o investitie inutila, inutila
    imbracate de banii aia de la o firma,baga benzina si du-te la munte mare,simte-te bine in viata pe care o ai nu mai baga banii in chestii de 3 lei,in timp poate te saturi de masina ,o dai poate si ramai cu investitia inutila
    sa nu mai vad discutii de genu asta pe forum

Stii cum e treaba pe aici? stai lin si lkasa lumea sa-si faca ce vor ei la masinute, nu ai mata grija de portofelele lor ;)
    Capisci?
    Tu tre sa zici daca-ti place sau nu, dar nu sa nu faca aia sau cealalta
  • bai sprite care e faza la adresa mea?vbeste roamneste nu iti mai da talente in italiana ca nu te prinde,si oricum fraierii isi imbraca volanu in piele la masina cu textila .
    tarani oricum
    skoda e masina omului mediocru ce naiba

Crezi ca in Europa Occidentata (unde exista civilizatie), toti au masini de la cel putin 30 000 euro in sus, nu te inseli, dorinta de a fi a parea ceea ce nu esti in realitate (frustrati) exista numa' in Romania...asa e.. de la audi in sus.
    Ideoligia manelistico-cocalareasca ne impinge pe noi romanii in a te simti un nimeni daca ai o skoda si a te simti D-zeu daca ai un seria 5 sau mai stiu eu ce brand de renume "greu".
    Sincer asta am inteles din ceea ce ai postat
    Aaaa si sa fiu totusi si on topic iti dau ex de masina cu volan;schimbator de viteze si frana de mana din piele si interior textil peugeot 407 si nu in cele din urma SOT Sport, deci care ar fi problema sa ai volanu invelit cu piele??
  • so1 pe care o detin are din fabrica volan, schimbator si frana de mana imbracate in piele si crede-ma wertt arata mai bine decat una normala
    PS are si comenzi pe volan si tempomat si...
  • maneta schimbatorului de viteze din piele are desenata shema vitezelor cu alta culoare(argintie?) sau este tot neagra. Am intrebat la accesorii originale la reprezentanta si mi-a aratat maneta schimbator din piele toata neagra inclusiv acea schema cu vitezele si costa 200 ron (doar maciulia).
    PS eu sunt din resita si m-ar interesa imbracatul volanului in TM daca te rog un nr de tel sa-mi dai sau pe privat milotin_catalin@yahoo.com MERSI FRUMOS
  • cea argintie a fost pe rs si pe variantele 4x4
  • Da maneta schimbatorului de viteze din piele are desenata shema vitezelor cu argintiu si incerc sa iti fac rost de un nr de tel
  • 0722976761 Tibi il cheama pe baiat
  • V-FOUR ai cumva niste poze cu volanul imbracat? eu sunt din Arad si m-ar interesa mai multe variante. Si aici am gasit tot la 200 Ron cu pielea mea. In Tm ce am mai gasit era 100 euro.
  • 200 ron cu pielea lui daca volanul nu a mai avut piele pe el si 180 ron daca a mai avut piele pe el, ai nr lui de tel ,volanul meu e din fabrica de piele dar stiu pe cineva care si-a facut volanul la un 407 la tipul asta si a iesit foarte bine
  • pentru gbrl. tipul din botosani se numeste gigi are nr 0744.142199. daca tin minte bine eu am dat nr lui andrei 70 acu 3 ani
  • v-four MERSI FRUMOS. Da am cumparat doar maciulia din piele de la reprezentanta este diferenta enorma la calitate + aspect. Recomand cine isi permite sa schimbe sa dea 175 RON ca merita. Se potriveste maciulia din piele cu husa de pe schimbator, nu am avut bani sa schimb si husa aceea. am sa incerc sa pun poze la galeria foto.
  • cunoaste cineva o persoana pentru imbracat volan in zona ialomita? sau braila, constanta, calarasi?
    merci
  • cautati in carrefour , e undeva la 60 ron din piele dar trebuie sa va chinuiti cam 2 ore sa o montati (coaseti)
  • eu am facut husa in bt 200 costa dar mi-a lasat la 180 in vreo 3 ore plus ca mia facut si chestia de la schimbator a iesit bine am sa vad daca pot pune si o poza cand am timp nr la baiat e 0744 142 199 are shi mai ieftineala doar pe colac la 120
  • pentru cei ce cauta tapiter,inclusiv pentru volan va las un nr. de tel.0751645767(Reghin,jud.Mures)
  • 50 euro pentru volan,mi se pare un pret moderat(piele)

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!